O nas

Wszystko zaczęło się od paznokci. Od pomysłu, by stworzyć miejsce, gdzie będą świadczone usługi o najwyższym standardzie, w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Salon Lejdis powstał w 2009 roku z inicjatywy pomysłodawczyni Riny (Mejran) Musliji – Jasiewicz. Stworzona przez nią marka szybko zyskała wysoką pozycję na rynku usług estetycznych, a do firmy dołączały kolejne, uzdolnione stylistki. Obecnie nasz zespół tworzy 10 kosmetyczek i stylistek oraz dwie osoby wspierające codzienną organizację pracy salonu.

Pracujemy na markowych produktach firmy SPN Nails i NaiLac, które są gwarantem jakości usług i zadowolenia osób, które powierzają nam swoje dłonie i stopy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientek, które doceniły poziom naszych usług związanych z pielęgnacją stop i dłoni oraz zdobnictwem paznokci, sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Salon Lejdis oferuje dziś m.in. przedłużanie rzęs najnowocześniejszymi metodami, zabiegi na twarz i ciało przy użyciu sprawdzonych i wysoko ocenianych kosmetyków i urządzeń.

Nasz team tworzą także dyplomowane linergistki, które, po uprzedniej konsultacji i ustaleniu oczekiwań Klientek, wykonują naturalny makijaż permanentny metodą piórkową.

Jako rozpoznawalna marka na rynku, doceniana zarówno wśród Klientów, jak i przedstawicieli branży w całym kraju, oferujemy również szkolenia dla stylistek paznokci (kursy doszkalające, zdobnictwo).

Zdrowie Pań i Panów, którzy odwiedzają Salon Lejdis, jest dla nas priorytetem. Zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, trzymając się wysokich standardów sterylizacji narzędzi. Do przygotowania płytki paznokciowej używamy jednorazowych pilników. Bo higiena pracy i bezpieczeństwo to dla nas spraw zdecydowanie nadrzędna.

Nasza firma dysponuje 200 metrowym, dwupoziomowym lokalem, w którym znajduje się 10 stanowisk do stylizacji paznokci. Na pierwszym piętrze znajduje się ponadto gabinet do makijażu permanentnego, gabinet zabiegowy, zaciszny pokój dla klientek przedłużających rzęsy oraz dwa stanowiska spa pedicure.

Aby zapewnić jak najwyższy poziom naszych usług oraz uśmiech na twarzy każdej osoby, która nas odwiedza, nieustannie nasz team podnosi swoje kwalifikacje, szkoląc się u mistrzów w kraju i za granicą. Zadbane paznokcie i piękne ciało i twarz to nasz cel, a każda zadowolona klientka jest naszą dumą i wizytówką.