GABINET MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Permanent Make UP Lejdis Company jest nowym partnerem Salonu Lejdis. Oferujemy tutaj Naszym Klientkom profesjonalne wykonanie makijażu permanentnego brwi, oczu i ust wykonywanego na najwyższej jakości sprzęcie. Certyfikowana i dyplomowana linergistka Mejran Muslija- Jasiewicz cieszy się coraz szerszym gronem zadowolonych klientek. Swoje umiejętności zdobywa u najlepszych Linergistów w Polsce i za granicą. Słynie z dokładności, staranności i na pierwszym miejscu zawsze stawia na szczere zadowolenie Klienta.

Mejran Musilija-Jasiewicz

LINERGISTKA

Makijaż permanentny jest alternatywą do tradycyjnego makijażu. W zależności od indywidualnych cech może utrzymywać się od pół roku nawet do trzech lat.

Tego typu zabieg w sposób naturalny umożliwia skorygowanie np. linii ust, uwydatnienie, powiększenie ich konturu i wypełnienie dowolnym kolorem, można również skorygować brwi, nanieść kreskę na powiekę i podkreślić linie rzęs.

Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni międzykomórkowej naskórka i utrzymują się tam nawet do 3 lat. Wraz z upływem czasu dochodzi do stopniowego wypłukania i rozjaśnienia barwnika. Czas utrzymywania się barwnika w skórze uwarunkowany jest wieloma indywidualnymi czynnikami.

Makijaż permanentny może być stosowany w przypadku każdego typu skóry, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu, a co najważniejsze - widoczne efekty, należy jednak pamiętać, iż makijaż permanentny jest makijażem bazowym.

Ma w sposób naturalny podkreślić naturalne piękno twarzy lub ewentualnie wprowadzić korekty. Można na nim wykonać klasyczny makijaż z użyciem kosmetyków kolorowych.

Dyplomowana Linergista Mejran Muslija Jasiewicz specjalizuje się w makijażu permanentnym brwi:

CENNIK USŁUG LEJDIS PERMANENT MAKE UP

zapisz się on-line

NA WIZYTĘ

do Mejran Musilija-Jasiewicz

Jesteśmy tu dla Ciebie!


Napisz do nas

"Niesamowite, że wystarczy pomalować usta i paznokcie na czerwono,
by poczuć się kobieco”.

ALSEMERA