Zabiegi

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet.
Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych lub z naturalnego włosia norki o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości.
Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii.

Metoda 1:1 – doklejenie „włosek po włosku” jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej.
Metoda 2:1 – doklejenie dwóch rzęs, do jednej naturalnej rzęsy
Metoda 3:1 – doklejenie trzech rzęs, do jednej naturalnej rzęsy
Hollywood – doskonały efekt wizualny. Gęste, długie, efektowne – rzęsy


HENNA I REGULACJA

Naturalne podkreślenie oczu Regularne brwi o pięknym kształcie i kolorze są idealnym dopełnieniem oczu. Jednym z zabiegów wykonywanych w naszym Salonie Kosmetycznym w zakresie pielęgnacji okolic oczu jest farbowanie brwi i rzęs. Zabieg ten wykonuje się specjalnym barwnikiem roslinnym zwanym henną.

Kolor po zabiegu henny ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3–4 tygodnie. W przypadku brwi, rezultat przyciemnienia będzie mniej trwały. Zwykle najpóźniej po dwóch tygodniach trzeba wykonać zabieg ponownie. rzęsy
Hollywood – doskonały efekt wizualny. Gęste, długie, efektowne – rzęsy


NATURALNA METODA DEPILACJI

Depilacja ciała za pomocą pasty cukrowej jest jedną z najbardziej naturalnych metod usuwania zbędnego owłosienia, a zarazem jedną z najstarszych technik stosowaną przez człowieka.

Metoda cieszy się coraz większą popularnością. Odejście od chemicznych metod, rezygnacja z preparatów zawierających takie podrażniające składniki jak formaldehyd, różne parabeny czy barwniki i silne konserwanty to niezaprzeczalnie atuty Pasty Cukrowej ELLA.

PRAWDZIWA PASTA CUKROWA SKŁADA SIĘ JEDYNIE Z WODY, CUKRU I SOKU Z CYTRYNY

100% NATURALNA – BEZ CHEMICZNYCH BARWNIKÓW I KONSERWANTÓW PRZYKLEJA SIĘ DO WŁOSÓW NIE DO SKÓRY BRAK PODRAŻNIEŃ NAKŁADANA POD WŁOS, ZRYWANA Z WŁOSEM NIE ŁAMIE I NIE URYWA WŁOSÓW DLA ALERGIKÓW, DLA OSÓB Z ŻYLAKAMI I SKÓRĄ NACZYNIOWĄ RÓWNOCZESNY PEELING SKÓRY NAJMNIEJ BOLESNA Z DOSTĘPNYCH METOD